Ubezpieczenia zdrowotne

ubezpieczenia zdrowotne odszkodowania od ubezpieczyciela

Ubezpieczenia zdrowotne

Każdy z nas wie, że usługi publicznej służby zdrowia pozostawiają wiele do życzenia. Długie kolejki, wydłużony czas oczekiwania na wizytę u specjalisty i częsty brak środków na pokrycie podstawowych form pomocy medycznej to szara rzeczywistość polskich placówek medycznych. Niewątpliwie zdrowie to nasz najcenniejszy skarb. Staramy się dbać o nie na co dzień, prowadząc zdrowy tryb życia i unikając nałogów. Jednak nie każdemu jest dane cieszyć się dobrym zdrowiem. Wtedy konieczna wizyta w publicznej placówce medycznej staje się koszmarem. Nie mogąc liczyć na konkretną i fachową pomoc medyczną, szukamy alternatywnych sposobów na pokrycie świadczeń zdrowotnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, przedstawiamy ubezpieczenia zdrowotne, które zapewnią kompleksową opiekę medyczną w placówkach naszego Partnera Medycznego. W współpracujących z nami klinikach medycznych mogą Państwo liczyć na wykwalifikowany personel medyczny i doświadczonych specjalistów, którzy w szybkim czasie zagwarantują Państwu i Państwa najbliższym pomoc medyczna na bardzo wysokim poziomie. Bez kolejek, bez czekania, natychmiast. W naszej ofercie umieściliśmy szeroki wybór pakietów, dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od wieku, już dziś mogą Państwo pozwolić sobie na komfort zdrowotny, korzystając z profesjonalnych usług medycznych na terenie Polski.

Pragniemy zaoferować Państwu następujące pakiety ubezpieczenia zdrowotnego, opłacanego w formie wygodnego, miesięcznego abonamentu:

  • pakiet indywidualny (dla jednej osoby);
  • pakiet partnerski (dla małżonków/partnerów);
  • pakiet rodzinny (dla współmałżonka i dzieci).

W każdym z pakietów mają Państwo możliwość wyboru wysokości składki, w zależności od rodzajów proponowanych usług medycznych. Im wyższa składka, tym lepsze warunki ubezpieczenia. Jednak niezależnie od ceny, każdemu chcemy zagwarantować podstawowe usługi medyczne takie jak:

– podstawowa opieka medyczna – nielimitowane wizyty u lekarza rodzinnego, internisty i pediatry, szczepienia przeciw grypie i podstawowe badania laboratoryjne i diagnostyczne;

– specjalistyczna opieka ambulatoryjna – nielimitowane wizyty u lekarzy specjalistów, wizyty domowe, specjalistyczne badania laboratoryjne i diagnostyczne;

– koszty leczenia poza granicami kraju – pokrycie kosztów leczenia ambulatoryjnego, szpitalnego, dentystycznego, podróży osoby bliskiej, powrotnego transportu Ubezpieczonego do kraju, przewiezienia zwłok do Polski, akcji ratowniczych. Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje przez każde pierwsze 45 dni pobytu za granicą.

  • chirurgia jednego dnia – zabiegi chirurgiczne zalecane przez lekarzy;
  • świadczenia szpitalne – rekompensata pobytu w szpitalu;
  • świadczenia operacyjne – wypłata świadczeń pieniężnych na wypadek poddania się operacji chirurgicznej w następstwie choroby, nieszczęśliwego wypadku lub ciąży.

W ramach podstawowej opieki medycznej nasi Klienci mogą liczyć na bezpłatne wizyty u specjalistów takich jak: internista, pediatra, lekarz rodzinny, chirurg ogólny, dermatolog, ginekolog, laryngolog, okulista i urolog. Dodatkowo w ramach pakietu podstawowego, każda kobieta może liczyć na specjalistyczną opiekę podczas ciąży. Ponadto nasi Klienci mają 24 godzinny dostęp do Telefonicznej Informacji Medycznej i szybki dostęp do lekarzy dyżurnych w nagłych sytuacjach, a także mogą korzystać z 24 godzinnej infolinii profesjonalistów i doradców medycznych, którzy udzielają informacji w zakresie organizacji przyjęć do szpitali.

Wystarczy wypełnić dokument rejestracyjny by korzystać z lepszej i sprawniejszej opieki medycznej w Polsce. Proces komplementacji zajmuje dosłownie chwilę, po czym każdy ubezpieczony otrzymuje unikatowy identyfikator medyczny, ułatwiający jego identyfikację i przysługującego mu zakresu świadczeń zdrowotnych. W celu umówienia się na wizytę lekarską wystarczy sprawdzić adres współpracujących z nami placówek medycznych, wysłać formularz rejestracyjny z preferowana datą i godziną, lub zadzwonić na infolinię rejestrującą naszych Pacjentów.

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne do duży krok w stronę lepszych usług medycznych. Co raz więcej Polaków woli oddać się w ręce specjalistów, niż czekać w długich kolejkach na wizytę u lekarza. Ubezpieczenia zdrowotne to doskonała alternatywa, dla tych z Państwa, którzy poszukują korzystnych rozwiązań na każdą kieszeń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w kwestii ubezpieczeń i odszkodowań. Zapraszamy!

Strona używa plików cookies
Ok